Pristatymas ir kontaktai


Nuo rugsėjo 12 d. internetinė parduotuvė laikinai NEDIRBA.

Atsiprašome už nepatogumus.


APMOKĖJIMAS
Atsiskaityti už prekes galite vienu iš Jums patogių būdų:
 - Atlikdami tiesioginį pavedimą į mūsų banko sąskaitą ir paskirtyje nurodę užsakymo numerį.
- Prisijungti prie savo banko per el. bankininkystę.  

PRISTATYMO SĄLYGOS 

Siuntimo Lietuvos paštu kaina 2 €. Perkant už 20 € ir daugiau, užsakymą paštu išsiunčiame nemokamai.

Siuntimo paštu į užsienį kaina 4 €.

Prekės išsiunčiamos per 1-5 darbo dienas po apmokėjimo. 

Išsiuntę prekes parašysime Jums į el. paštą siuntos registracijos numerį. Į paieškos laukelį įrašę šį numerį matysite kurioje vietoje dabar yra Jūsų siunta https://www.post.lt/
Dėmesio! Nepamirškite tiksliai nurodyti savo adresą.
PREKIŲ GRAŽINIMAS
Nekokybiškos prekės keičiamos ir grąžinamos vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. patvirtintu įsakymu Nr. 217 "Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės".
Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame pakeisti ją analogiška preke. Tuo atveju, kai mes neturime analogiškos prekės, jis grąžina pirkėjui už prekę sumokėtus pinigus. Pinigai yra grąžinami per į darbo dienas po to, kai prekė grįžta į pardavėjo sandėlį. Prekės grąžinimas ar keitimas yra nemokamas.
PRIVATUMO POLITIKA
Bet kokia informacija, kuri susijusi su asmens duomenimis ir kuri yra užregistruojama parduotuvėje (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita e-parduotuvės registracijos formoje nurodyta informacija), yra renkama tam, kad: apdoroti pirkėjo prekių ar paslaugų užsakymus; išspręsti problemas, susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu.
Mes neperduodame klientų informacijos tretiesiems asmenims. Šią informaciją naudojame siekdami teikti paslaugas: pristatyti jums prekes, susisieki su jumis dėl užsakymų ar kitų iškilusių klausimų.
Visa asmeninė pirkėjo informacija tvarkoma remiantis galiojančiais įstatymais ir teisės aktais. Be Jūsų sutikimo Jūsų asmeniniai duomenys nebus naudojami kitais neišvardintais tikslais, nebent to reikalaus galiojantys įstatymai ar teisės aktais. Pirkėjas pateikdamas mums savo asmeninius dumenis sutinka, kad mes galime rinkti, naudoti ir atskleisti asmens duomenis aukščiau išvardytais tikslais.
KONTAKTAI
Gavėjas: IĮ "ILERA"
Į.k.: 134589072
Bankas: AB SEB bankas
Sąskaitos numeris: LT797044060002860661
Elektroninis paštas: sirius.amulet@gmail.com
Facebook:  https://www.facebook.com/sirius.amulet/